Yhteystiedot

RAVI-hankkeen toimijoiden yhteystiedot.

FI_co-funded by VERTICAL RGB_NEG

Hankkeen asiantuntijat

Susanna Kunvik

Projektipäällikkö, Ravitsemusasiantuntija
Elintarviketieteiden tohtori
(Ravitsemustiede)
Susanna Kunvik
044 710 3204
susanna.kunvik@samk.fi

Meri Mustakallio

Tutkija, Ravitsemusasiantuntija
Filosofian maisteri
(Ravitsemustiede)
Meri Mustakallio
044 710 3482
meri.mustakallio@samk.fi

juha puustinen

Lääketieteellinen asiantuntija
Lääketieteen tohtori,
Dosentti, Ylilääkäri
Juha Puustinen

Maarit Hallia

Tutkimushoitaja
Terveydenhoitaja YAMK,
Työterveyshoitaja
Maarit Hallia
044 710 3204
maarit.i.hallia@samk.fi

veera iisakkala (1)

Tutkija, Viestintäasiantuntija
Filosofian maisteri
Veera Iisakkala
044 710 3431
veera.iisakkala@samk.fi

mika impola

Tutkija, Sovellusasiantuntija
Insinööri
Mika Impola
044 710 3480
mika.2.impola@samk.fi

susanna jänismäki

Projektisihteeri,
Hallintotieteiden maisteri
Susanna Jänismäki
044 710 3115
susanna.janismaki@samk.fi

Yritysyhteistyö

Muu hallinto

Juha Harttunen

Yritysyhteistyön asiantuntija
Playmaker Oy
Juha Harttunen
040 042 5065
juha@playmaker.fi

Cimmo Nurmi

Tutkimuksen vararehtori
Sovelletun matematiikan tohtori, Dosentti
Cimmo Nurmi
044 710 3371
cimmo.nurmi@samk.fi

Tiina Savola

Johtaja, Hyvinvointi ja terveys -osaamisalue
Valtiotieteiden maisteri
Tiina Savola
044 710 3882
tiina.savola@samk.fi

Henna Kyhä

Tutkimuspäällikkö, Hyvinvointi ja terveys -osaamisalue
Kasvatustieteen tohtori
Henna Kyhä
044 710 3134
henna.t.kyha@samk.fi

Scroll to Top